• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

A perdorni droge?

A perdorni droge ?

 • Jo,se kam provuar e sme intereson

  Votes: 86 68.3%
 • Vetem Nje Here

  Votes: 12 9.5%
 • Thjesht kur qellon,ne festa e raste

  Votes: 15 11.9%
 • Perdorues i rregullt

  Votes: 13 10.3%

 • Numri i votuesve
  126

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Përgjigje e: A Perdorni Drroge ë

uuuuuuuuuuuu larg qoft, megjithse ndonjeher per ndonje rast edhe bejm sikur e pim ndonjeher :p
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
434
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: A Perdorni Drroge ë

Patrokli ti e zevendeson me Alkol drrogen :D Drru behesh ska rendesi me cfare mjafton qe behesh :)
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Përgjigje e: A Perdorni Drroge ë

e kam lene se me bente dem :D :D :D :D
vajze e mire une, as cigare spi, vetem jam e droguar me kafe, quhet?
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: A Perdorni Drroge ë

Tani vec kur shkoj me pushime sidomos bar..para 3 vjetesh shume fare.kokain me shume.1 her heroin disaher ekstazi.Tani jam i paster vec barin e ndez ne ndonje party:)
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: A Perdorni Drroge ë

Kam pire, benzoylmethylecgonine ose ndryshe formula (C17H21NO4) :D
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: A Perdorni Drroge ë

mos e permendni shum drrogen ktu se po na hy ndonje polic ne forum edhe na kapi :D
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: A Perdorni Drroge ë

belle na sill nje cike mi tja shikojme ngjyren:p:p:p(se perdor se me ref mami)
 

Xhenet

Amoureus ❤️♥️
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
4,321
Pikët
113
Vendndodhja
Ne mes endrrave dhe realitetit
Përgjigje e: A Perdorni Drroge ë

Vetm nje here e perzier me duhan dhe nje gote shampanje,aq keqe ndejehesha ate dite sa qe me kuren e kures ne jeten time.:)
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,390
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: A Perdorni Drroge ë

Jeta
Përgjigje e: A Perdorni Drroge ë
Vetm nje here e perzier me duhan dhe nje gote shampanje,aq keqe ndejehesha ate dite sa qe me kuren e kures ne jeten time.
As mos e provo me sidomos ne lidhje me ate qe ti meresh dmth profesionin qe kishe ..s'ben mir :)Mikela
Përgjigje e: A Perdorni Drroge ë
belle na sill nje cike mi tja shikojme ngjyren(se perdor se me ref mami)

Te mort turinin ty kush ka pire droge me duhan thashe lol
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: A Perdorni Drroge ë

me cigare bohet per qef ajo :)
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: A Perdorni Drroge ë

alien hajde se kam gjet ca me se ma dha belle hajde e pime bashke
 

francovice

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
17
Pikët
0
Vendndodhja
Vlore
Përgjigje e: A Perdorni Drroge ë

Mos u beni viktima te droges!
Te drejten njeher kam provuar duhan dhe sme pelqeu.
Perse do ta pini nje gje te tille (alkol, kokaine, duhan....apo cdo lloj tjeter) kur e dini qe ju shkaterojn jeten ?
Brezat e sotem sa po vijne dhe po marrin nje rruge jo te mire !
 

kejsi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 13, 2010
Postime
10
Pikët
0
Vendndodhja
Durres
Përgjigje e: A Perdorni Drroge ë

asnjeher dhe as kam ndermend :)
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: A Perdorni Drroge ë

alien jo shume zemer se te ben keq e demshme per stomakun thone:p:p
jo se perdor
 
Top