• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A thua çfarë të këtë habitur Ardianin?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një sfilatë e organizuar nga “Fashion Tv” në Prishtinë ka mbledhur së bashku shumë prej personazheve më të njohur të muzikës, artit dhe pasarelave në Kosovë.


Mes tyre ka qenë edhe këngëtari i mirënjohur, Adrijan Gaxha, i cili në këtë foto na shfaqet shumë i habitur.

Po çfarë ta ketë habitur kaq shumë vallë këngëtarin Gaxha? Zbuluam se Adrijani ka frikë se mos e dashura e tij, Luana e cila jeton në Shqipëri, mund të bëhet xheloze pas publikimit të këtyre fotove, e si pasojë të lindë ndonjë grindje në çift.

Ndonëse Adrijani në foto shfaqet i rrethuar nga femra shumë simpatike, Bluetooth e këshillon që të mos ketë merak sepse Luana nuk e vë në dyshim për asnjë moment besnikërinë e tij, përderisa vijon ende të jetë në një lidhje me të.

Detaji tjetër që bie në sy nga Gaxha janë flokët që nuk I ka më. Ja përse Adriani mban përherë kapele në kokë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top