• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Abduction - Parazitimi psikik

Performer

density
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
29,595
Pikët
113
e ke parasysh kur pastron shtepine .. ne fillim do hedhesh plehrat , pastaj do rregullosh rremujen qe eshte bere me para .. besoje kuptove krahasimin
 

Dr.Psiko

V.I.P
Anëtar
Feb 3, 2021
Postime
475
Pikët
63
Po ju shpjegoj pak filozofine e dashurise universale sepse shoh qe ngaterohet shpesh. Ne univers nuk egziston dashuria emotive sic ne e njohim pothuajse asnje specie qe ka jete nuk e manifeston kete sjellje. Dashuria eshte nje shprehje e Anima dhe ne vetvete eshte nje emocion. Dashuria nuk eshte ndjenje ndaj nuk duhet ngateruar fare me ndjenjat dhe kete e them me kopetence pasi e kam pare me vemendje dhe interes kete pjese ne psikologjine e njeriut. Emocioni ka nje te keqe sepse nuk perfshin vetem dashurine midis njerezve por eshte nje dashuri per gjithcka dhe kedo qe eshte ne funksion te eksperiences jetesore. Qe do te thjote : njeriu qe ndjen emocione dhe pretendon se eshte dashuri ndaj nje personi ne fakt ky emocion i perket jetes se vet dhe cdo gjeje ku jeton e vepron pa ndikuar askend tjeter. Dashuria e nenes per femijet eshte pak me komplekse edhe pse shume sdo e pranojne por me te keq po jua them. KJo dashuri quhet pa kushte dhe si e tille duket e drejte por ne fakt nena nuk do femijen por nuk do qe ne jeten e saj femija nje pjese e trupit te vet te pesoje dicka pasi kjo i cenon boten e vet, pak a shume nena do veten dhe automatikisht femija eshte shembelltyra e vetes se vet. Mos te harojme qe nena ushtroin ndjenja dhe jo emocione, ndjenjat nuk jane dashuri ndjenjat i perkasin pjeses spirituale te psikikes njerzore, nuk jane hyjnore dhe me shume kane te bejne me plotesimin e nevojave psikike e fiziologjike.

Ne univers nuk egziston asnje qenje qe ndjen dashuri per nje qenje tjeter. Qenjet e vetme te gjalla qe kane pjese Animike munden te shprehin emocione por keto nuk i drejtohen te tjerve por vetes dhe jetes se vet. Psh nje femije dashuron cdo gje, lodrat, prinderit, macet e lagjes, pemet, lojrat, shoket por edhe makinat ne rruge. Femija eshte krijesa e vetme qe ka kete emocion te paster dhe pa kushte te cilen e ushtron ne cdo kohe te gjithin ne jeten e vet ne te gjitha format.

Dashuria universale, kozmike, hyjnore, apo ndihma e ndersjellte, jane vetem manipulime te ndjenjave njerezore dhe krijimi i nje iluzjoni psikik. Ndaj nuk duhet te bini pre e ketyre gjerave sidomos te shprehura nga lloj lloj kafshesh kozmike apo qenjesh parazitare.
 

Dr.Psiko

V.I.P
Anëtar
Feb 3, 2021
Postime
475
Pikët
63
Sektet fetare jane vatra te parazitimeve nga Lux.

Lux vepron mbi individet pikerisht nden emrin e dashurise fetare. Ne cdo grup fetar qofte kristian, katolik, ortodoks, protestant, vangjelist, baptist, opus dei, jehova etj etj Lux eshte prezent duke parazituar drejtuesit e saj e duke i drejtuar keta te fundit te mbledhin dishepuj ndjekes apo praktikante te ketyre besimeve duke i parazituar me vone dhe njekohesisht duke ju bere nje lavazh truri me ane te prapagandes fetare.

Kjo prapagande ka si qellim percarjen e individit nga grupet e tjera duke perdorur dualizmin e mire e keqe nepermjet moralit fetar. Viktimat bombardohen me keto ide absurde ku bota ndahet ne te mire e ne te keqinj ku njesi matese eshte morali i bazuar ne teologjine e librave te shenjte. Ne realitet ky moral jo vetem eshte i pavlere por eshte i krijuar qellimisht qe ti sherbej kauzes perca e sundo. Viktima nis te distancohet me mendimin se po zgjedh nje jete te denje e te mire ndryshe nga bota e keqe rreth tij duke u veteburgosur brenda sektit me ideologjin e drejtuesit te grupit fetar. Viktima behet te pranoje nje jete ne vuajtje i perulur dhe pergatitet te skllavezohet ne shenje perulesie ndaj nje zoti imagjinar ku i fal jeten e vet ne kembim te nje premtimi se mbasi te vdese do jetoje i lumtur me zotin ne parajse. Viktimat pergatiten me idene apoliptike te fundit te botes ku cdo njeri i dashur apo familjar mund te jete djalli dhe shpetimi eshte vetem ideologjia e grupit. Lux sapo i anekson keta individe nis ti parazitoje dhe ky eshte momenti kur viktimat degjojne zera hyjnore shikojne shembellime engjejsh apo marin udhezime nga vete zoti i cili nis nje fushate manipulimi qe quhet ungjillizim. Viktimat mendojne se nje force hyjnore po i drejton dhe po i udhezon drejte nje jete te denje fetare por ne realitet ata jetojne ne nje iluzjon psikik duke folur per dashuri e miresi behen viktima te nje vuajtje psikike e te nje stresi depresiv apo te neurozave te ndryshme fajin e te cilave jua delegojne fuqive demonjake qe gjasme i ndikojne.

Shpesh shume njerez normal ne dukje nisin te flasin per besime fetare duke u bere fanatike te nje besimi absurd me sjellje absurde ku llogjika dhe arsyetimi pothuajse mungojne ne sherbim te nje hyjnie imagjinar i cili ju ka premtuar nje mbreteri qiellore te ndertuar nga qenjet e drites qe jane dhe qenjet e mira engjejt e zotit.

Manipulimi eshte masiv dhe njerzit e parazituar drejtohen ne menyre te pa vetedijshme duke ftuar njerez te tjere te behen pjese e sekteve fetare ne menyre qe te shpetojne nga e keqia qe ka zaptuar booten. Me fatlumet quhen ata qe parazitohen te paret te cilet vetequhen me fat pasi nisin te degjojne parazitin i cili ju llomotit fraza fetare gjasme te shenjta duke u hequr si mesazhiere te perendise. Viktima ndihet me fat dhe pranon cdo skllaverim psikik me deshire te plote e per kete vuajtje ai fajeson boten e keqe dhe nuk ankohet ndaj parazitit ne formen e nje perulje vyrtuoze ku vete vuajtja quhet vlere e vyrtyt qe duhet pranuar.

I vetequajturi ndjekes i nje besimi fetar i peruluri i perendise nuk pranon kursesi te ndihmohet apo te keshillohet me nje psikoanalist duke pretenduar se besimi eshte e drejta e tij. Keta te parazituar kane nje koshience te ulet te situates ku ndodhen dhe nuk jane te ndergjegjshem per veprimin e tyre ata perdorin shume mire mendjen dhe arsyen por nuk jane te lire te mendojne, pothuajse nuk munden te ushtrojne mendim te lire duke ndjekur rregullat e nje skllavi. Kerkojne te mesojne e te ndjekin rregulla duke mos i shkelur, pranojne te vuajne vetem qe te mos dalin jashte rregullores, nuk pranojne asnje lloj kenaqesie dhe perulesine e quajne nje detyrim ndaj nje zoti qe as nuk e njohin. Ndihen mekatare dhe ne faj per nje gabim absurd dhe per te shlyer kete gabim ata duhet te suportojne skllaverine e Lux i cili prapagandon falje per te gjithe te bindurit qe nuk i kundervihen skllaverise psikike.

Viktima ndihet ne faj i penduar dhe i gatshem te leje veten ne doren e parazitit me idene se ky i fundit do ti fale parajsen mbas nje jete plot vuajtje ne bote. Paraziti shet premtime e prapagande ne kembim te jetes se viktimes duke e urdheruar e drejtuar njesoj si nje manikin te bindur pa i lene kohe dhe mundesi qe ai te reflektoje. Shkrimet e shenjta keqinterpretohen dhe manipulohen me terma abstrakte teologjike te cilet pershtaten me qellim nga te parazituar te tjere per ti mbajtur viktimat ne nje padije absurde e komplekse ku kuptimi i vetem eshte dualizimi te miret dhe te keqinj.mviktima vetem ndan se kush eshte mire e kush eshte keq ne menyre te pavetedijshme ne emer te nje morali absurd. Psh nese nuk e pranon zotin quhesh i keq nese i perulesh zotit quhesh i mire por as vete nuk e dine ke quajne zot. Zotin e perfytyrojne si nje bure plak muskuloz i thinjur dhe zemerak i cili hakmeret sa here nje nuk degjon fjalen e tij ose qe shfaros kombe qe nuk i binden pa meshire nderkohe kjo figure aterore gjakatare pranon te jetoje ne perjetesi me viktimen duke mbreteruar diku lart ne qiell ne nje mbreteri mbushur plot dashuri e miresi. Por qe te fitosh kete premtim se pari duhet te besh nje jete skllavi ne vuajtje e mbasi te vdesesh te premtohet nje jete tjeter ??? Viktima duhet ti jape shpirtin Zotit apo Djallit eshte e njejta gje dhe premtimi eshte thjeshte nje supozim teologjik i cili pretendon se bazohet ne shkrimet e shenjta.

Disa shkrime te shenjta si psh ungjinjt pretendohet se jane shkruar nga njerzit ne baze te fjaleve te zotit qe i frymezonte, ne realitet mendohet se keta ishen njerez te parazituar qe shkruanin nden ndikimin e nje paraziti qe prezantohej here si engjell e here si qenje e drites fale aftesive dhe fizionomise fizike per te ndricuar e per te ndryshuar forme.

Ne biblen hebraike ne origjinal nuk gjejme asnje gje te perbashket me sektet e sotme fetare si per nga organizimi dhe teorite, dhe gjithcka tjeter. Ka shume studjues qe perkthejne sot nga origjinali dhe krahasimet tregojne se shkrimet e shenjta jo vetem jane ndryshuar rrenjesisht por jane keq interpretuar qellimisht.

Ne shume hipnoza regresive ku entitetet Lux jane detyruar te rrefehen nen kercenim rrefejne te njejten histori se si e kane manipuluar rracen njerezore nepermjet besimeve dhe sekteve fetare. Ata pretendojne se dhe shkenca dhe te ashtuquajturit ndjekes te shkences e teknologjise jane nje manipulim besimi ku ne vend te figures te zotit perdoret fjala shkence. Beso te shkenca beso se shkenca i di te gjitha dhe ky eshte nje manipulim i ri qe po induktohet me ndihmen edhe te paisjeve elektronike e grupeve te rrjeteve sociale.
 
Last edited:

Dr.Psiko

V.I.P
Anëtar
Feb 3, 2021
Postime
475
Pikët
63
Parazitimi i Lux behet edhe nepermjet teknologjise informatike.

Ne shume hipnoza regresive ku entitetet Lux jane detyruar te rrefehen nen kercenim rrefejne te njejten histori se si e kane manipuluar rracen njerezore nepermjet besimeve dhe sekteve fetare. Ata pretendojne se dhe shkenca dhe te ashtuquajturit ndjekes te shkences e teknologjise jane nje manipulim besimi ku ne vend te figures te zotit perdoret fjala shkence. Beso te shkenca beso se shkenca i di te gjitha dhe ky eshte nje manipulim i ri qe po induktohet me ndihmen edhe te paisjeve elektronike e grupeve te rrjeteve sociale ku dishepujt jane zevendesuar me njerez te famshem blogere e ndjekesit quhen followers. Ky lloj manipulimi modern ka demtuar me rende psikologjine duke sklaveruar te rinjt nepermjet nje paisje informatike pa i lene mundesi dhe liri mendimi autonom ku per cdo problem ju drejtohen motorve te kerkimit automatik pasi truri dhe mendimi i tyre po atrofizohet ndjeshem. Sot te rinjt kane nje dificit mendor dhe nje paaftesi per te perdorur aftesite dhe funksionet psikike ne menyre autonome dhe te lire duke i detyruar qe per cdo veprim te marin aprovimin nga grupet ose te tjeret. Sot te rinjt e monipuluar pretendojne se jane inteligjente sepse besojne se telefoni i tyre i ben te tille njesoj si besimtari qe pretendon se nje engjell mbrojtes e mbron nga e keqja. Nese nje besimtar mbante ne duar shkrimet e shenjta nje besimtar teknologjik mban nje smartphone duke e perdorur kete paisje si nje udherefyes i jetes se vet online ku jeta fizike pothuajse nuk egziston ose behet ne menyre te pavetedijshme ne momentet e kryerjes se nevojave fiziologjike. Sot dhe ne banje njerzit kryejne nevojat pa u ndare nga aparati celular ose dhe kur bejne dush, dhe kur flene dhe sapo ngrihen nga gjumi nuk e ndajne mendjen dhe vemendjen nga kjo paisje duke mohuar kategorikisht pavaresine psikike e lirine mendore te veprimit autonom. Sot njerzit preferojne veprimet automatike qe bazohen ne rregulla strikte se veteveprimin autonom pasi nuk kane me aftesi te jetojne e te veprojne me vullnet te plote jeten e tyre.

Lux arin ne ditet e sotme te zhvendoset e te perdore kanalet informatike e sistemin elektrik te percoj sasi te medha energjie nga te parazituarit drejte qendrave te akumulimit apo te kontrollit ne distance thjeshte duke perdorur teknologjine qe kemi neper duar.

Kete gje mund ta ndjejme nga lodhja nga koha e humbur e pa justifikuar nga paaftesia per te vepruar ne menyre autonome
 
Last edited:

John

V.I.P
Anëtar
Oct 23, 2020
Postime
613
Pikët
63
Parazitimi i Lux behet edhe nepermjet teknologjise informatike.

Ne shume hipnoza regresive ku entitetet Lux jane detyruar te rrefehen nen kercenim rrefejne te njejten histori se si e kane manipuluar rracen njerezore nepermjet besimeve dhe sekteve fetare. Ata pretendojne se dhe shkenca dhe te ashtuquajturit ndjekes te shkences e teknologjise jane nje manipulim besimi ku ne vend te figures te zotit perdoret fjala shkence. Beso te shkenca beso se shkenca i di te gjitha dhe ky eshte nje manipulim i ri qe po induktohet me ndihmen edhe te paisjeve elektronike e grupeve te rrjeteve sociale ku dishepujt jane zevendesuar me njerez te famshem blogere e ndjekesit quhen followers. Ky lloj manipulimi modern ka demtuar me rende psikologjine duke sklaveruar te rinjt nepermjet nje paisje informatike pa i lene mundesi dhe liri mendimi autonom ku per cdo problem ju drejtohen motorve te kerkimit automatik pasi truri dhe mendimi i tyre po atrofizohet ndjeshem. Sot te rinjt kane nje dificit mendor dhe nje paaftesi per te perdorur aftesite dhe funksionet psikike ne menyre autonome dhe te lire duke i detyruar qe per cdo veprim te marin aprovimin nga grupet ose te tjeret. Sot te rinjt e monipuluar pretendojne se jane inteligjente sepse besojne se telefoni i tyre i ben te tille njesoj si besimtari qe pretendon se nje engjell mbrojtes e mbron nga e keqja. Nese nje besimtar mbante ne duar shkrimet e shenjta nje besimtar teknologjik mban nje smartphone duke e perdorur kete paisje si nje udherefyes i jetes se vet online ku jeta fizike pothuajse nuk egziston ose behet ne menyre te pavetedijshme ne momentet e kryerjes se nevojave fiziologjike. Sot dhe ne banje njerzit kryejne nevojat pa u ndare nga aparati celular ose dhe kur bejne dush, dhe kur flene dhe sapo ngrihen nga gjumi nuk e ndajne mendjen dhe vemendjen nga kjo paisje duke mohuar kategorikisht pavaresine psikike e lirine mendore te veprimit autonom. Sot njerzit preferojne veprimet automatike qe bazohen ne rregulla strikte se veteveprimin autonom pasi nuk kane me aftesi te jetojne e te veprojne me vullnet te plote jeten e tyre.

Lux arin ne ditet e sotme te zhvendoset e te perdore kanalet informatike e sistemin elektrik te percoj sasi te medha energjie nga te parazituarit drejte qendrave te akumulimit apo te kontrollit ne distance thjeshte duke perdorur teknologjine qe kemi neper duar.

Kete gje mund ta ndjejme nga lodhja nga koha e humbur e pa justifikuar nga paaftesia per te vepruar ne menyre autonome
Cili eshte roli qe kane Greys ne gjithe kete katrahure?Jane keta qe kane patur kontakte me te shpeshta me njerzit
 

Dr.Psiko

V.I.P
Anëtar
Feb 3, 2021
Postime
475
Pikët
63
Cili eshte roli qe kane Greys ne gjithe kete katrahure?Jane keta qe kane patur kontakte me te shpeshta me njerzit
Nuk kane asnje rol kryesor greys jane thjeshte klone, krijesa gjysem automatike qe shergejne si punetore te thjeshte. Kuptohet ka disa lloje por 95% jane makina biologjike qe sherbejne per punet e pista e te ndyra si tip kafshesh pune.
 

John

V.I.P
Anëtar
Oct 23, 2020
Postime
613
Pikët
63
Nuk kane asnje rol kryesor greys jane thjeshte klone, krijesa gjysem automatike qe shergejne si punetore te thjeshte. Kuptohet ka disa lloje por 95% jane makina biologjike qe sherbejne per punet e pista e te ndyra si tip kafshesh pune.
Po per Val Valiant ca informacioni ke,a eshte i vertete miti i tij?
 

Dr.Psiko

V.I.P
Anëtar
Feb 3, 2021
Postime
475
Pikët
63
Po per Val Valiant ca informacioni ke,a eshte i vertete miti i tij?
Nuk e njoh kush eshte ky person, sic ju kam thene une njoh shume mire studimet italiante ne lidhje me axhendat aliene apo studimet jashtokesore, pashtu kam pasur akses dhe ne shume studime sekret per publikun qe kane te bejne vetem me studime shkencore, teknologjike dhe biopsikologjike meqense grada ime e kualifikimit me lejonte. Kam qene vezhgues i shume hipnozave te njerezve te parazituar dhe kam studjuaar shume komunikime midis alieneve, axhendave te tyre, ndikimeve, dhe kronologjite e ngjarieve boterore. Gjithmone vetem per studime shkencore duke perpunuar e riperpunuar tema dhe kerkime te disa fushave si astrofizika, fizika kuantike, psikologjia, parapsikologjia etj.
 

John

V.I.P
Anëtar
Oct 23, 2020
Postime
613
Pikët
63
Nuk e njoh kush eshte ky person, sic ju kam thene une njoh shume mire studimet italiante ne lidhje me axhendat aliene apo studimet jashtokesore, pashtu kam pasur akses dhe ne shume studime sekret per publikun qe kane te bejne vetem me studime shkencore, teknologjike dhe biopsikologjike meqense grada ime e kualifikimit me lejonte. Kam qene vezhgues i shume hipnozave te njerezve te parazituar dhe kam studjuaar shume komunikime midis alieneve, axhendave te tyre, ndikimeve, dhe kronologjite e ngjarieve boterore. Gjithmone vetem per studime shkencore duke perpunuar e riperpunuar tema dhe kerkime te disa fushave si astrofizika, fizika kuantike, psikologjia, parapsikologjia etj.
Doktor
Nuk e njoh kush eshte ky person, sic ju kam thene une njoh shume mire studimet italiante ne lidhje me axhendat aliene apo studimet jashtokesore, pashtu kam pasur akses dhe ne shume studime sekret per publikun qe kane te bejne vetem me studime shkencore, teknologjike dhe biopsikologjike meqense grada ime e kualifikimit me lejonte. Kam qene vezhgues i shume hipnozave te njerezve te parazituar dhe kam studjuaar shume komunikime midis alieneve, axhendave te tyre, ndikimeve, dhe kronologjite e ngjarieve boterore. Gjithmone vetem per studime shkencore duke perpunuar e riperpunuar tema dhe kerkime te disa fushave si astrofizika, fizika kuantike, psikologjia, parapsikologjia etj.
Ti qenke pasuri kombetare mik,po na trego ndonje gje tjeter ne lidhje me alienet.Ps,kam lexuar qe NSA amerikane ne bashkepunim me shum sherbime te tjera po zhvillojne arme sekrete ne menyre qe ne momentin e perballjes me alienet te jene te afte t'i perballojne
 

Dr.Psiko

V.I.P
Anëtar
Feb 3, 2021
Postime
475
Pikët
63
Meqe me pyete per Greys. Kane njenfizionomi shume te thjeshte dhe nje shkalle gjenetike te dobet. Kane nje organizem elemtar te thjeshte dhe jo mire funksionant. Prodhohen vetem si klone por jane shume difektoz. Nuk mund te ushqehen normalisht por me ane te nje stubstance ushqyese qe e marin nepermjet lekures ne vaska te caktuara ku qendrojne per tu ushqyet, poasht shume toksina i nxjerin nepermjet djersitjes ndaj bien ere shume e keqe amoniaku. Nuk kan sistem te mire termorregulllues dhe nese teperatura barjon nga 20 deri ne 25 grade shume funksione te tyre ndalojne dhe bien ne gjendje shoku, pra nuk i suportojne dot as temperaturat e ulta dhe as ato te larta. Nuk jane qenje te zgjuara as inteligjente, kane vetem memorie dhe nuk dine te arsyetojne dine vetem te marin urdhera, nese ju del nje problem ikin nuk dine te veprojne duan udhezime per cdo gje, skane fare inteligjence, kan vetem memorie. Komunikojne te gjithe midis tyre me ane te nje sistemi telepatik WiFi pak antik duke krijuar nje rrjet gjigand midis tyre pasi jane te paafte te veprojne te pavarur. Nuk kane as ndjenja as emocione asnjegje qe i ben te quhen gjallesa dhe vet nga alienet perdoren vetem si kafshe pune te rendomta
 

John

V.I.P
Anëtar
Oct 23, 2020
Postime
613
Pikët
63
Meqe me pyete per Greys. Kane njenfizionomi shume te thjeshte dhe nje shkalle gjenetike te dobet. Kane nje organizem elemtar te thjeshte dhe jo mire funksionant. Prodhohen vetem si klone por jane shume difektoz. Nuk mund te ushqehen normalisht por me ane te nje stubstance ushqyese qe e marin nepermjet lekures ne vaska te caktuara ku qendrojne per tu ushqyet, poasht shume toksina i nxjerin nepermjet djersitjes ndaj bien ere shume e keqe amoniaku. Nuk kan sistem te mire termorregulllues dhe nese teperatura barjon nga 20 deri ne 25 grade shume funksione te tyre ndalojne dhe bien ne gjendje shoku, pra nuk i suportojne dot as temperaturat e ulta dhe as ato te larta. Nuk jane qenje te zgjuara as inteligjente, kane vetem memorie dhe nuk dine te arsyetojne dine vetem te marin urdhera, nese ju del nje problem ikin nuk dine te veprojne duan udhezime per cdo gje, skane fare inteligjence, kan vetem memorie. Komunikojne te gjithe midis tyre me ane te nje sistemi telepatik WiFi pak antik duke krijuar nje rrjet gjigand midis tyre pasi jane te paafte te veprojne te pavarur. Nuk kane as ndjenja as emocione asnjegje qe i ben te quhen gjallesa dhe vet nga alienet perdoren vetem si kafshe pune te rendomta
Keto vaskat ushqyese i kam degjuar edhe une po e dija qe i perdorin vetem reptilianet.I mbushin me organe njerezore/shtazore dhe zhyten ne to qe t'i perthithin me ane te lekures
 

Dr.Psiko

V.I.P
Anëtar
Feb 3, 2021
Postime
475
Pikët
63
Doktor

Ti qenke pasuri kombetare mik,po na trego ndonje gje tjeter ne lidhje me alienet.Ps,kam lexuar qe NSA amerikane ne bashkepunim me shum sherbime te tjera po zhvillojne arme sekrete ne menyre qe ne momentin e perballjes me alienet te jene te afte t'i perballojne
Po bashkepunojne shume sherbime sekrete jo betem amerikanet por pothuajse te gjithe shtetet kryesore, ne kembim te informacioneve ata pranojne qe rraca te ndryshme aliene te kryejne axhendat e tyre te parajzitimit e shfrytezimit. Realisht sigurimet e shteteve dhe ushtria duan tju bejne balle ketyre qenjeve por jane te paafta pasi drejtuesit e tyre jane vete te parazituar dhe kane mbetur ne vend numero. Eshte nje grup ushtarak i cili ndodhet ne te ardhmen dhe vepron ne kete kohe por e kane te pamundur te luftojne kunder alieneve sepse lufta e armatosur nuk ka asnje lloj vlere. Koshienca personale dhe psikika njerezore ka aftesi shume here me te larta se lufta por me pare njerzit duhet te arine ate nivel koshiencial. Ku nivel arihet kollaj por shume nuk preferojne qendrojne ne nivelet e ulta. Psh shumica e njerezve rine ne nivelin 2 ndersa nje pakice rine ne nivelin 3 4 ose 5 por jane 7 nivele koshienciale te psikikes. Alienet jane ne nivelin 1 dhe 2
 

Dr.Psiko

V.I.P
Anëtar
Feb 3, 2021
Postime
475
Pikët
63
Keto vaskat ushqyese i kam degjuar edhe une po e dija qe i perdorin vetem reptilianet.I mbushin me organe njerezore/shtazore dhe zhyten ne to qe t'i perthithin me ane te lekures
Keto vaska perdoren dhe nga njerezit dhe shume pushtetare i perdorin zakonisht me proteina njerzore qe i marin nga plazma e gjakut por dhe me hormone te placentave te marra nga martenitet pasi ne to ndodhet nje hormon me aftesi rigjeneruese. Gjithsesi Grey e kane te domosdoshme ndersa reptilianet pelqejne te konsumojne mishin njerezor te cilin e kultivojne ose ne bashkepunim me sigurimet sekrete rremnejne femije qe perdoren si ushqim pasi te riturit ne pergjithesi jane toksike per ta. Nje reptiljan ne 80 % te djetes duhet te perdore proteina shtazore pasi kane nje sistem tretes shume te dobet por jo pak here kane sulmuar dhe njerez. Njeriu ka nje sistem tretes shume te mire dhe aftesi pershtatje shume te larte per kete arsye jetojne ne siperfaqe. Nje reptiljan do te vdiste nga i ftohti dhe nga rezet e diellit do dehidratohej e demtohej, pokeshtu sistemi i tyre imunitar eshte i dobet dhe ai riprodhues i cili eshte me sezone. Trafiku me i madh i njerzve eshte pikerisht midis ushtrise dhe reptiljanve sidomos ne zonat ku ka luftra dhe eksode masive ku zhdukjet nuk vihen re.
 

John

V.I.P
Anëtar
Oct 23, 2020
Postime
613
Pikët
63
Po bashkepunojne shume sherbime sekrete jo betem amerikanet por pothuajse te gjithe shtetet kryesore, ne kembim te informacioneve ata pranojne qe rraca te ndryshme aliene te kryejne axhendat e tyre te parajzitimit e shfrytezimit. Realisht sigurimet e shteteve dhe ushtria duan tju bejne balle ketyre qenjeve por jane te paafta pasi drejtuesit e tyre jane vete te parazituar dhe kane mbetur ne vend numero. Eshte nje grup ushtarak i cili ndodhet ne te ardhmen dhe vepron ne kete kohe por e kane te pamundur te luftojne kunder alieneve sepse lufta e armatosur nuk ka asnje lloj vlere. Koshienca personale dhe psikika njerezore ka aftesi shume here me te larta se lufta por me pare njerzit duhet te arine ate nivel koshiencial. Ku nivel arihet kollaj por shume nuk preferojne qendrojne ne nivelet e ulta. Psh shumica e njerezve rine ne nivelin 2 ndersa nje pakice rine ne nivelin 3 4 ose 5 por jane 7 nivele koshienciale te psikikes. Alienet jane ne nivelin 1 dhe 2
Po interneti a eshte nje zbulim teknologjik qe na kane dhuruar alienet ne shkembim te shfrytezimit qe na bejne?
 

Dr.Psiko

V.I.P
Anëtar
Feb 3, 2021
Postime
475
Pikët
63
Shume drejtues shtetesh perdorin teknika per rigjenerimin e trupit te tyre duke perdorur hormone dhe proteina njerzore te cilat meren nga viktimat e ketij trafiku qe zakonisht jane femije, lista eshte e gjate dhe perdoruesit jane shpejt te dallueshem pasi pothuajse nuk plaken kane shendet te mire dhe panvarsisht moshes jane energjike edhe pse bejne nje jete te lodhshme. Vete presidenti i ri i amerikes eshte perdorues i tyre psh, kancelaria gjermane, drejtues te larte italian si berluskoni etj etj
 

John

V.I.P
Anëtar
Oct 23, 2020
Postime
613
Pikët
63
Shume drejtues shtetesh perdorin teknika per rigjenerimin e trupit te tyre duke perdorur hormone dhe proteina njerzore te cilat meren nga viktimat e ketij trafiku qe zakonisht jane femije, lista eshte e gjate dhe perdoruesit jane shpejt te dallueshem pasi pothuajse nuk plaken kane shendet te mire dhe panvarsisht moshes jane energjike edhe pse bejne nje jete te lodhshme. Vete presidenti i ri i amerikes eshte perdorues i tyre psh, kancelaria gjermane, drejtues te larte italian si berluskoni etj etj
Po i kam pare ore,shiko Biden qe iken me vrap si djale i ri apo Trump 80 vjec fytyren si domate e kuqe,edhe gruan 40 vjecare qe po mos i bente derman s'do i rrinte ajo😀
 
Top