• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Abuzohet me emrin e Greta Koçit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Është më se i njohur suksesi i këngëtarëve shqiptarë në diasporë. Madje, shpesh koncertet jashtë Shqipërisë janë më të suksesshme sesa ato në Shqipëri.


Malli për vendin dhe muzikën shqiptare është arsyeja që këto koncerte janë jo vetëm të suksesshme, por edhe fitimprurëse për organizatorët.

E ndonjëherë, këta të fundit edhe abuzojnë për të rritur interesin tek njerëzit e rrjedhimisht fitimet e tyre. Rasti më flagrant ka ndodhur së fundmi në Greqi.

Në Athinë, një organizator ka bërë publik faktin se në datën 1 Maj do të zhvillojë një koncert me këngëtaren Greta Koçi. E madje janë shtypur 3000 postera për t’u shpërndarë në Athinë, ku lajmërohet koncerti i këngëtares Greta Koçi.

Ky fakt nuk është aspak i vërtetë, pasi Greta ndodhet në një tur koncertor në Shqipëri dhe konkretisht më datë 1 Maj, ajo do të ketë dy koncerte në qytetin e Cërrikut.(Bluetooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top