• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

AC Milan

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
4,762
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
"Kjo është ADN e Milanit në Europë. E filloi lojën mirë, me personalitetin që i kishte munguar në ndeshjet e tjera. E bëri të vështirë për Atletico Madridin të gjente ritëm dhe intensitet. Vërtet urime për ekipin e Piolit. Përvoja ka rëndësi.

Kundër Portos u duk që mungonte diçka dhe e thashë sidomos te sjellja e ekipit në fushë. Sot pashë qëndrimin e duhur, mund të shihni rritjen"

- Clarence Seedorf
Po te mos ishte arbitrimi skandaloz i turkut ne San siro sot do flisnim ndryshe.
Milan vetem ne lojen me Porton nuk tregoi cilesite e veta ....ne ndeshjet e tjera ka qene mire.
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
6,613
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Po te mos ishte arbitrimi skandaloz i turkut ne San siro sot do flisnim ndryshe.
Milan vetem ne lojen me Porton nuk tregoi cilesite e veta ....ne ndeshjet e tjera ka qene mire.
Ishalla fiton me Liverpool dhe Porto te mos fitoj kunder Atl Madrid. Vetem me kte formule kalon grupin Milani
 
  • Like
Reactions: 3d1

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
4,762
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Ishalla fiton me Liverpool dhe Porto te mos fitoj kunder Atl Madrid. Vetem me kte formule kalon grupin Milani
Kombinimi eshte : fitore Milan me Liverpool dhe barzim Porto-Atletiko
Po fitoj Atletiko veshtiresohet se duhet golaverage.
 
Top