• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Adam Lamber shfrytëzon LSD qe ta gjeje vetveten

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Lambert thotë se përdorimi i drogës LSD i ka ndihmuar atij ‘të gjejë’ vetveten.


Finalisti i shout “American Idol” thotë se ai do t’i këshillonte njerëzit tjerë të cilëve u mungojnë synimet, të konsumojnë droga halucinogjene, pasi kjo është ‘një metodë për të gjetur veten’.

Rrugëtimi im (me përdorim të LSD) më bëri të kuptoj se kush isha unë si një performues, çfarë dëshiroja të bëja dhe si kam nevojë të krijoj mundësitë e mua”, ka thënë Lambert.

Rokeri, i cili ka pranuar se është gay, së fundi ka thënë se ai kishte bërë seks të zakonshëm me të huaj.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top