• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Adelina Ismaili nuk merret me mediat ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Adelina Ismajli nuk merret me mediat ...

Adelina Ismajli ka vendosur që më mos të merret me mediet personalisht, por këtë t’ia besojë një zëdhënëseje të saj.

Zëdhënësit janë modë nëpër mediet perëndimore, kështu që Adelina duket se ka gjetur një person që do të merret me lajmet për karrierën e këngëtares. Këngëtarja kohëve të fundit ka realizuar edhe një klip në të cilin ajo thotë se i tërë Ballkani ka qenë i banuar më shqiptarë.

Kjo gjë i ka irrituar Shoqatën e Artistëve Serbë, të cilët kanë reaguar për klipin e ri të këngëtares.
 
Top