• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Adelina Ismaili: Serbja Mia më ka vjedhur stilin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këngtarja serbe Mia Borisavljeviæ kopjon stylingun e Adelina Ismailit, ne videoklipin e saj me te ri”.


Ky alarm vjen nga vetë këngëtarja shqiptare Adelina nëpërmjet faqes së saj në rrjetin social Facebook. Adelina e indinjuar sjell dhe imazhet sesi stilin sipas saj unik, e ka kopjuar dhe e ka përdorur për imazh serbja Borisavljeviæ në klipin e saj muzikor.

Dhe në imazhe shohim më së miri qepallën flutur që ndodhet në imazhet e të dyja këngëtareve.

Ajo që Adelina nuk shpreh është nëse kënga e saj ka dalë më parë apo më pas Borisavljeviæ.

Gjithsesi fansat I shprehin artistes mirënjohjen për stilin unik që tashmë sipas tyre qeka bërë në modë tek këngëtarët e tjerë, dhe aq më shumë nga ata serbë.

Kjo nuk është hera e parë kur këngëtarja shpreh shqetësimin e saj në rrjetet sociale.

Pak ditë më parë, Adelina shprehu keqardhjen që cmimi i publikut në “Netët e klipit shqiptar” i kaloi një këngëtareje tjetër shqiptare. Sipas Adelinës ky cmim u manipulua në momentin e fundit. (d.b/BalkanWeb)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,505
Pikët
113
Përgjigje e: Adelina Ismaili: Serbja Mia më ka vjedhur stilin

Këngtarja serbe Mia Borisavljeviæ kopjon stylingun e Adelina Ismailit, ne videoklipin e saj me te ri”.


Ky alarm vjen nga vetë këngëtarja shqiptare Adelina nëpërmjet faqes së saj në rrjetin social Facebook. Adelina e indinjuar sjell dhe imazhet sesi stilin sipas saj unik, e ka kopjuar dhe e ka përdorur për imazh serbja Borisavljeviæ në klipin e saj muzikor.

Dhe në imazhe shohim më së miri qepallën flutur që ndodhet në imazhet e të dyja këngëtareve.

Ajo që Adelina nuk shpreh është nëse kënga e saj ka dalë më parë apo më pas Borisavljeviæ.

Gjithsesi fansat I shprehin artistes mirënjohjen për stilin unik që tashmë sipas tyre qeka bërë në modë tek këngëtarët e tjerë, dhe aq më shumë nga ata serbë.

Kjo nuk është hera e parë kur këngëtarja shpreh shqetësimin e saj në rrjetet sociale.

Pak ditë më parë, Adelina shprehu keqardhjen që cmimi i publikut në “Netët e klipit shqiptar” i kaloi një këngëtareje tjetër shqiptare. Sipas Adelinës ky cmim u manipulua në momentin e fundit. (d.b/BalkanWeb)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
Kjo eshte mode e kohes,shkon e vjen!
Nje show girls dhe asgje me teper!
Se ma krahasojne me Vace Zelen!
lg,mendimi im!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Adelina Ismaili: Serbja Mia më ka vjedhur stilin

po he se shtriga jan dyjat mer ate perplas kete
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,505
Pikët
113
Përgjigje e: Adelina Ismaili: Serbja Mia më ka vjedhur stilin

Vace Zela ka pas kenduar tek bar sahati,20 metra e ndare nga xhamija!
Pinte cigare,raki ne dore dhe kitarren ne acord!
Me Vace Zelen nuk krahasohet asnji ,se kur e ngrinte zerin keto modernet e sotme shurrdhoheshin!
Epo....
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Adelina Ismaili: Serbja Mia më ka vjedhur stilin

Gjithmon ka ndodhur dhe ndodh ..fatkeqesi qe s'ekziston me origjinaliteti i dikurshem ne kenget tona ;)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,505
Pikët
113
Përgjigje e: Adelina Ismaili: Serbja Mia më ka vjedhur stilin

Kohet ndryshojne Engjellore,por ma krahasojne dhe me Pink pale...
kete Ismailen.
Kenga e fundit e saj: ZERO!
Mendimi im personal.
Dhe n.q-se Serbja ja ka vjedhur,ftoe ne duet....ja fus dhe une kot!
lg
 
Top