• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Adelina Ismajli nuk merret me mediat

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Adelina Ismajli ka vendosur që më mos të merret me mediet personalisht, por këtë t’ia besojë një zëdhënëseje të saj.


Zëdhënësit janë modë nëpër mediet perëndimore, kështu që Adelina duket se ka gjetur një person që do të merret me lajmet për karrierën e këngëtares. Këngëtarja kohëve të fundit ka realizuar edhe një klip në të cilin ajo thotë se i tërë Ballkani ka qenë i banuar më shqiptarë.

Kjo gjë i* ka irrituar Shoqatën e Artistëve Serbë, të cilët kanë reaguar për klipin e ri të këngëtares.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top