• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Adelina ndryshon serish look ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Adelina ndryshon serish look !!!

Pasi ka eksperimentuar gjatë më flokët me stilet punk, rrelse, me ngjyrat bjonde, kafe, këngëtarja kosovare Adelina Ismajli rikthehet tek baluket. Pasi përfundoi koncertet e saj nëpër viset shqiptare, krijuesja e hitit “7 Vjet e 7 Ditë”, është rikthyer në Francë dhe Zvicër për të punuar në projektet tjera. Por, ajo është parë në një shou të madh në Ticino të Zvicrës, përballë shumë bashkatdhetarëve, me një dukje tërësisht të re. Fotot shkëputur nga një koncert dje në Ticino.

 
Top