• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Adelina si u tradhëtua në koncertin në Kumanovë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Adelina dhe Zanfina Ismajli është ndjerë e tradhëtuar nga organizatori i një koncerti në Kumanovë.


Këngëtarja e mirënjohur e cila kishte mbërritur nga Prishtina në koncertin e prenotuar në sallën e sporteve në Kumanovë, pas disa këngëve të repertoarit të saj, i ka kumtuar publikut se është ndjerë e mashtruar nga organizatori i koncertit.

Në emër tim dhe gjithë kolegëve të mi, unë po ju tregoj se të gjithë punojmë për shumë pak para dhe asnjë nga ne nuk është pagu.

Organizatori ka ikur. Ju lutem në emrin tim, kërkoni paratë tuaja. Unë po pres që paratë e juaja të kthehen deri në centin e fundit”, ka theksuar para publikut, Adelina Ismajli.

Menjëherë pas mbylljes së tillë të koncertit, publiku i revoltuar ka demoluar ambientet e sallës së sportit, duke u përfshirë në një kaos të përgjithshëm.

Në koncertin e paralajmëruar disa javë më parë në Kumanovë ishin pjesëmarrës, Adelina dhe Zanfina Ismajli, Shpat Kasapi, Xhezair Shaqiri, Drita Musliu.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top