• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Adelina Tahiri me Manipulator

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Adelina si zakonishtë përveç zërit të mirë është prezentuar edhe me një kërcim shumë të bukur, ndërsa për pamjen e saj as që bëhet fjalë, pasi Adelina Tahiri është një nga këngëtaret më të bukura në hapësirat shqiptare.


Adelina Tahiri, këngëtarja shumë e bukur dhe e sukseshme nga Shkupi ka publikuar klipin më të ri “Manipulator”.

Një klip shumë i realizuar, ndërsa Adelina si zakonishtë përveç zërit të mirë është prezentuar edhe me një kërcim shumë të bukur, ndërsa për pamjen e saj as që bëhet fjalë, pasi Adelina Tahiri është një nga këngëtaret më të bukura në hapësirat shqiptare.

Ajo vazhdon shkollën e muzikës në Shkup ndërsa këngën dhe koncertet e ndryshme nuk i mungojnë. Ajo ka shumë fansa dhe shumë adhurues dhe plus një numër shumë të madhë të djemëve të cilët dëshirojnë ta kënë partner për shkak se Adelina ende është single.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top