• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Adriano sulmohet nga ish e dashura

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Adriano eshte sulmuar te enjten ne mbremje nga ish e dashura e tij, Joana Machado gjate nje feste ne Chatuba, ne zonen veriore te Rios.


Futbollisti u kthye ne Brazil pas takimit me kombetaren ne Londer.

Sipas “Globoesporte.com”, se bashku me Adrianon ishin edhe shoke te tjere te tij te Flamengos.

Machado e cila mendohet te kete qene e dehur, ka qelluar me gure dhe goditur me shkelma makinen e ish te dashurit dhe futbollisteve te tjere.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top