• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Aeroplanët luftarakë eksitojnë krokodilët

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaThuhet se aeroplanët luftarakë izraelitë, të cilët fluturojnë mbi ujërat e rrafshnaltës së Golanit në Siri, në ujërat e të cilës krokodilët janë në hibernim, kanë efekt të pazakontë te meshkujt.
Zhurma e aeroplanëve i bën meshkujt krokodilë të zgjohen dhe i shtynë të ndjehen të eksituar seksualisht. Për këtë arsye krokodilët zgjojnë edhe femrat dhe dëshirojnë të çiftëzohen me to.

Megjithatë sezoni i çiftëzimit ende nuk ka filluar, ndërsa zoologët thonë se nuk do të fillojë para periudhës natyrore, e ajo është në fillim të verës.
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Aeroplanët luftarakë eksitojnë krokodilët

Do Zoti nuk po fluturojn avjonat izraelit mbi forum se kushedi cdo ndodhte! :D


Erdhen avjonat!!!! -urra-
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Aeroplanët luftarakë eksitojnë krokodilët

dbh pse ne forum ska krokodila ? lol
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Aeroplanët luftarakë eksitojnë krokodilët

Do Zoti nuk po fluturojn avjonat izraelit mbi forum se kushedi cdo ndodhte! :D


Erdhen avjonat!!!! -urra-

Never ....... !

Po tani, dbh ? do 'gezohesh' ???-go-

haha
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Aeroplanët luftarakë eksitojnë krokodilët

-urra- sapo mora vesh qe Tsahal, ushtria izraelite, do bej dy fluturime mbi Tirane sot n'oren 1 e gjys t'notes.

Ne car ore t'ze gjumi ty Meri? :D

Ps. SEa njeriu ka shume ngjashmeri me krokodilin, a ke degjuar ate shprehjen ti 'qan si krokodil'? Tani shprehja re eshte 'zgjohet naten si krokodil' :D
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Aeroplanët luftarakë eksitojnë krokodilët

-urra- sapo mora vesh qe Tsahal, ushtria izraelite, do bej dy fluturime mbi Tirane sot n'oren 1 e gjys t'notes.

Ne car ore t'ze gjumi ty Meri? :D

-brr-............:mad:


-pis-
 
Top