• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Aeroportet më të mira në botë

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
24,128
Pikët
113
Përgjigje e: Aeroportet më të mira në botë

Mua te gjitha njelloj me duken. As long as I don't have to wait 4 long time te tjerat skane rendesi. E urrej pritjen.
 

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
6,078
Pikët
113
Përgjigje e: Aeroportet më të mira në botë

Mes tjerash, neper Balkan aeroportet qe udheheq kompania TAV e Turqise jane te nje niveli te larte: qofte i Shkupit apo i Zagrebit, por edhe Istanbul Ataturk Airport.
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
27,440
Pikët
113
Përgjigje e: Aeroportet më të mira në botë

Per hapesire te madhe dhe qe eshte airoport i mire eshte edhe Airoporti i Turqise, por vetem nje gje e ka te keqe, qe eshte shume i shtrenjet, aty nje hamburger me ble eshte sikur me ble nje Lope.
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
28,885
Pikët
113
Përgjigje e: Aeroportet më të mira në botë

Per hapesire te madhe dhe qe eshte airoport i mire eshte edhe Airoporti i Turqise, por vetem nje gje e ka te keqe, qe eshte shume i shtrenjet, aty nje hamburger me ble eshte sikur me ble nje Lope.
Juve I shifni vetem si hapsire?
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
27,440
Pikët
113
Përgjigje e: Aeroportet më të mira në botë

Juve I shifni vetem si hapsire?
E nderuara dhe shume e respektuara, jo vetem hapesire por eshte nje nder airoportet me te medha, plus qe lidhe kontinente te ndryshme. Nuk e ke iden sa paraja derdhet tek ai airoport.
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
28,885
Pikët
113
Përgjigje e: Aeroportet më të mira në botë

E nderuara dhe shume e respektuara, jo vetem hapesire por eshte nje nder airoportet me te medha, plus qe lidhe kontinente te ndryshme. Nuk e ke iden sa paraja derdhet tek ai airoport.
Une personalisht e kam shum bezdi te udhetoj nga turqia
Kam experience te keqe stafi eshte rude ....
Plus eshte bere frike te udhetosh andej:p

Ps. Te shtrenjta jane te gjitha aeroportet ne pergjithesi...
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
27,440
Pikët
113
Përgjigje e: Aeroportet më të mira në botë

Une personalisht e kam shum bezdi te udhetoj nga turqia
Kam experience te keqe stafi eshte rude ....
Plus eshte bere frike te udhetosh andej:p

Ps. Te shtrenjta jane te gjitha aeroportet ne pergjithesi...
Please, mos e be kaq kritike, mu me bjen shpesh edhe stafi eshte super diqka, por dihet qe me mujt edhe ajrin ta shesin :)
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
28,885
Pikët
113
Përgjigje e: Aeroportet më të mira në botë

Please, mos e be kaq kritike, mu me bjen shpesh edhe stafi eshte super diqka, por dihet qe me mujt edhe ajrin ta shesin :)
Nuk po bej kritike aspak ne fakt nuk jam e para qe them nje gje te tille:)
Biletat through Turkey jane me cheap usually por qe une paguaj double qe mos te kaloj andej;)

Ps. Cuditerisht kur jam neper aeroporte me hahet buk shum dhe uje me pihet shum:D
Fatura mos pyet:p
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,306
Pikët
113
Përgjigje e: Aeroportet më të mira në botë

Nuk po bej kritike aspak ne fakt nuk jam e para qe them nje gje te tille:)
Biletat through Turkey jane me cheap usually por qe une paguaj double qe mos te kaloj andej;)

Ps. Cuditerisht kur jam neper aeroporte me hahet buk shum dhe uje me pihet shum:D
Fatura mos pyet:p
Mua s'ma ka mbajt ta prese ndonjehere me turkun. Ka shume ankesa per kete linje, por shqiptaret e preferojne jo vetem per cmimin( jo gjithmone e kane me lire se linjat e tjera) por se kane te perfshira 2 valixhe per person. Nje nga ankesat qe me tremb me shume eshte qe mund te te iki avioni pa arritur ti ne Turqi dhe te te duhet te presesh deri dhe 8-9 ore per avionin tjeter.


Une jam e kunderta jote. S'me hahet fare ne aeroport. Vetem dua te pi kafe.
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,441
Pikët
113
Përgjigje e: Aeroportet më të mira në botë

Ne fund del qe ajroportja e Rinasit eshte me e mira :D 10 sportele, 4 kiosqe edhe ate minirestorantit pas kontrollit te pasaportes dhe 50 hapa edhe ke Crewcabina nje good moning ene nje puuuc stjuardesave :D

Keta te medhenjet me duken koti, me markete e dyqane, vetem sa nuk kane hapur edhe markete perimesh dhe ndonje dönerkebap :D thua qe je duke ikur te blesh gjera ushqimore per shtepi dhe parfume.
 
Top