• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Afërdita dhe Shpati në Tiranë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Janë kthyer nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vetëm pak ditë më parë, dhe axhendën në fakt e kanë pasur shumë të ngjeshur.


Fundjava e kaluar i ka zënë në Tiranë dhe domosdo, temperaturat e larta kanë bërë të vetën, kështu që alternativa më e mirë kanë qenë pishinat.

Shpati dhe Afërdita kanë zgjedhur një prej ambienteve më në zë në kryeqytet, dhe kanë kaluar më së miri.

Siç i shohim edhe në këtë foto, shumë të dashuruar dhe të dhënë pas njëri-tjetrit. Një pamje natyrale nga të dyja palët, Shpati nga njëra anë pa pikë xheli tek flokët dhe i parruar, ndërsa Afërdita e pagrimuar dhe pa petinaturën përkatëse.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Afërdita dhe Shpati në Tiranë

Dhe mua me pelqen kjo ...
 
Top