• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Afërdita Dreshaj frigohet nga kali

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum

Afërdita Dreshajn, shqiptaren nga Mali i Zi, shumë nga lexuesit tanë të bluetooth, e njohin si fotomodele, këngetare, shoqëruesen e parë të Miss Shqipëria 2007 dhe mbi të gjitha, si të fejuarën e këngëtarit maqedonas Shpat Kasapi.


E njohin edhe si këngëtare, por vetëm me pak repertor në këtë zhanër.

Aktualisht, Afërdita 22 vjeçare qëndron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, aty ku po korr sukses të padiskutueshëm në fushën e modës.

Këtë gusht shqiptarja Afërdit, është zgjedhur në kopertinën e Styleline, revistën e modës që botohet në SHBA.

Në një set fotografish shumë të veçantë. Afërdita Dreshaj gjendet mbi kalë, dhe pozon me veshjet e reja për këtë rast. Ajo nuk i njeh ata. Nuk ka hipur ndonjëherë mbi kal përveç këtij seti fotosh dhe për më tepër, është tepër e frikësuar prej tyre.

I janë dashur shumë ditë punë Afërditës që të mësohet me kalin, aq më tepër, që do të ishte imazhi i revistës “Styleline” dhe patjetër duhet të mësonte kalërimin, të paktën për disa shkrepje fotosh. (Bluetooth)

http://thashethe.me/wp-content/uploads/2010/08/aferdita-ne-kali.jpg
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top