• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Afërdita Dreshaj në mes imazheve të “Styleline”

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Në përvjetorin e revistës amerikane “Styleline” janë shfaqur edhe imazhet e bukurisë shqiptare përmes modeles dhe këngëtares, Afërdita Dreshaj.
Imazhi i Afërditës është shfaqur në monitor herë pas here përkrah shumë modeleve të tjera të njohura në Amerikë.

Javën që shkoi shqiptarja nga Mali i Zi, që jeton në Michigan të SHBA-ve, festoi 24-vjetorin e lindjes me të fejuarin Shpat Kasapi dhe miqtë e saj
 
Top