• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Afërdita Dreshaj nudo

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Është e dashuruar me një nga meshkujt më simpatik të skenës shqiptare. Është modele dhe këngëtare njëkohësisht. E mbi të gjitha, është një vajzë e suksesshme.


Bukuroshja Afërdita Dreshaj, pas realizimit të klipit të saj më të fundit, “Shumë trafik”, duket se është duke iu përkushtuar më shumë fotomodelimit. Pasi preku suksesin edhe me këngën e saj të fundit, Afërdita ka vendosur të “zhvishet”.

Siç dhe vetë e shihni, Afërdita, me ëmbëlsinë që ja ka falur natyra, na shfaqet më sensuale se kurrë… Ne të “Bluetoothit” gjejmë rastin ta komplimentojmë përzemërsisht Afërditën për stilin e veçantë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top