• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Afërdita me videoklip të ri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj pritet që brenda kësaj jave të lansoj videoklipin e saj të ri i cili titullohet “Shumë trafik”.


Xhirimet e videoklipit janë në fazën përfundimtare, dhe adhuruesit e Afërditës do të kenë mundësinë që të kënaqën edhe një herë me lëvizjet e saj të mrekullueshme dhe zërin e saj karakteristik.

Afërdita pasi që provoi suksesin e saj si këngëtare me këngën “Nëse je burrë” vendosi që të realizoj edhe këtë videoklip i cili do të jetë interesant sa edhe dy videoklipet e para, bënë të ditur e përditshmja gazeta “Zëri”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top