• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Afërdita në pasarela, Shpati merret me punët e shtëpisë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Edhe fejesa ka kosto. Por, ajo mund të kushtojë më shumë kur e fejuara sfilon nëpër pasarela, ndërsa djali merret me punët e shtëpisë.


Kjo po ndodh pak a shumë me Shpat Kasapin, i cili duhet të merret me hekurosje në shtëpinë e tij, ndërsa Afërdita po udhëton nga Amerika drejt Greqisë për të përmbushur kontratat e saj në fushën e modelingut.

Duket se Shpati është një djalë aq i bindur, sa nuk i thotë kurrë jo detyrave të shtëpisë, fundja një bashkëpunim është pozitiv, pasi në rastet kur njëri ka impenjime, tjetri mund të kujdeset për punët e zakonshme.

Dhe, Shpati këtë gjë duket se e bën mjaft mirë dhe me përkushtim maksimal./BLUETOOTH/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,108
Pikët
113
Edhe fejesa ka kosto. Por, ajo mund të kushtojë më shumë kur e fejuara sfilon nëpër pasarela, ndërsa djali merret me punët e shtëpisë.


Kjo po ndodh pak a shumë me Shpat Kasapin, i cili duhet të merret me hekurosje në shtëpinë e tij, ndërsa Afërdita po udhëton nga Amerika drejt Greqisë për të përmbushur kontratat e saj në fushën e modelingut.

Duket se Shpati është një djalë aq i bindur, sa nuk i thotë kurrë jo detyrave të shtëpisë, fundja një bashkëpunim është pozitiv, pasi në rastet kur njëri ka impenjime, tjetri mund të kujdeset për punët e zakonshme.

Dhe, Shpati këtë gjë duket se e bën mjaft mirë dhe me përkushtim maksimal./BLUETOOTH/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Attachments

Top