• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Aferdita Dreshaj feston 24 vjetorin ne Tirane

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Kengetarja e re, Aferdita Dreshaj ka festuar diten e hene 24-vjetorin e lindjes. Ditelindja e saj e pare ne Tirane, sic e ka pohuar vete kengetarja.

Pa kurrfare pergatitjeje, nje ide e momentit, telefonin ne dore, dhe nje ftese e papritur per kedo “It’s my Brithday Today!!! Une dua qe sonte te jeni pjese e kesaj nate per mua, te kenaqemi dhe festojme se bashku. Jeni te ftuar ne “Baroque”, ne oren 23:00. Ju pres... Prezenca juaj do me gezoje.

Kiss, Aferdita”. Ky ishte mesazhi qe mberriti ne telefonat e te ftuarve dhe fiks ne kete orar miqte e saj u mblodhen ne tavolinen e mbushur me tullumbace. Pak caste me pas vjen Aferdita me nje mikun e saj, Denisin (djalin e ish-presidentit Rexhep Meidani)...

Koha ishte e shkurter per te supozuar ndonje mendim negativ... pasi menjehere Aferdita thote: “Shpatin e kam derguar te beje leke... Po kendon ne Durres. Do vonohet pak, por festa le te nise!”. Dhe festa nisi dhe gumezhiu ne mes te lokalit ne zonen e ish-Bllokut.
 
Top