• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Affleck në filmin e ri të Malick

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ben Affleck rikthehet në kinema pas një mungese të gjatë duke zëvendësuar aktorin Christian Bale në filmin e fundit të Terrence Malick, regjisor i “Vija e hollë e kuqe”.


Filmi ka një kast me aktorë të njohur, mes të cilëve Rachel McAdams, Javier Bardem, Olga Kurylenko dhe Rachel Weisz.

Ai bën fjalë për jetën e një peshkatari dhe xhirimet do të fillojnë në tetor në Oklahoma. Për këtë arsye Affleck ka blerë edhe mjetet e duhura për peshkim.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top