• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Agim Poshka kapet nga policia

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Në fakt nuk është asgjë për t’u shqetësuar, por ka krijuar vërtet ‘frikë’ tek fansat e tij.


Në profilin e tij në ‘Facebook’, Agim Poshka ka vendosur një foto, në të cilën shfaqet mes policisë dhe forcave të sigurisë që e shoqërojnë.

Kaq ka mjaftuar që të krijohet ideja sikur këngëtari i njohur po arrestohet nga uniformat blu dhe pamja duket vërtet origjinale.

Të gjithë pyesin çfarë ka ndodhur dhe si është puna, ndërsa këngëtari u ka qëndruar indiferent komenteve, derisa një vajzë, fanse e rregullt që e ndjek hap pas hapi aktivitetin e Poshkës, sqaron se bëhet fjalë për klipin e tij dhe se gjithçka është xhiruar e fotografuar gjatë skenave të xhirimit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Agim Poshka kapet nga policia

loooooool agimmmmmmmmmmm me cfar dreqi po meresh dhe ti ncnncncn :(
 
Top