• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Agjensia e pare martesore on line ne bote per njerez te shemtuar

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Ne Brirtani eshte krijuar agjensia per organizimin e takimeve per personat jo te bukur. E vetekonsideruar si agjensi, kjo eshte e para e ketij lloji ne bote qe u perkushtohet personave te shemtuar dhe te gjithe atyre qe nuk arrijne normalisht te takojne shpirtin binjak, ku mesa duket aktiviteti po ecen shume mire.

Ne faqen e internetit www.thuuglybugball.com personat mund te njihen, te takohen madje edhe te fillojne nje marredhenie romantike.

Kjo gje ka ndodhur me ciftin britanik Janine Walker dhe Tom Clifford, te dy anetare te faqes se internetit. Ata jane takuar disa muaj me pare dhe aktualisht po planifikojnë dasmen e tyre.

''Kjo eshte fejesa e pare e realizuar permes faqes sone te internetit dhe jemi shume te lumtur per te dy dhe per rezultanin e agjensise tone'', deklaroi zedhenesi i faqes. ''Per te festuar kemi vendosur ti dhurojme ciftit nje muaj mjalti modest'', shtoi ai.
 

Barnaba

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 26, 2010
Postime
83
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Agjensia e pare martesore on line ne bote per njerez te shemtuar

Pse me pagujte agjensine me Rox kur kemi njoni tjetrin :p

Une ta hodha oferten ,topi eshte ne fushen tate tani :p hahaha
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Agjensia e pare martesore on line ne bote per njerez te shemtuar

uiiiiiiiiiiiiii Kjo qeka tamom per mua :d -urra-
 

No Way

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 2, 2010
Postime
44
Pikët
0
Vendndodhja
Larg
Përgjigje e: Agjensia e pare martesore on line ne bote per njerez te shemtuar

...nuk paskam pune me kete agjenci......:p:p
 

Perla

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 10, 2010
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Città Alta
Përgjigje e: Agjensia e pare martesore on line ne bote per njerez te shemtuar

Graaaaaaaaaaaaa, pse nuk thoni ju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja hodhem hallit dhe ne hahahahahaha
 
Top