• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Agnesa kujdes kur të ngresh këmbët!

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ish Miss Kosova dhe Miss Albania, Agnesa Vuthaj ka qënë e paranishme në eventin “Fashion TV Party Michel Adam Collection DUPLEX Clup (part 1)” organizuar nga presidenti i televizionit Fashion Tv, Michel Adam.

E ftuar jo vetëm si një bukuroshe që ka mbatjur kurrorën e më së bukurës, por edhe si një organizatore e eventeve të bukurisë në Prishtinë, Agensa e ka vlerësuar dhe është veshur me shumë shije në këtë rast.

Siç shihet edhe në foto Agnesa duket rrezëllitëse dhe shumë në formë por… ndoshta duhet të ketë pak më shumë kujdes kur ngre këmbët pasi mund të nxjerrë në pah ndonjë gjë që s’duhet..
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top