• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Agnesa me disa kilogramë më shumë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
“Miss Kosova” e cila vite me rradhë ka mbajtur kurorën e më të bukurës këto ditë shihet se ka shtuar disa kilogramë më shumë.


Nuk e themi ne, por këtë gjë e vërteton edhe kjo foto që po e prezantojmë.

Nuk kemi njohuri nëse problemi qëndron tek numri i vogël i fustanit që po mban veshur bukuroshja apo tek fotografi.., por ajo që shihet qartë tek Agnesa është barku pak i fryrë që tregon qartë se ajo është tërhequr nga linjat e holla duke shtuar disa kilogramë më shumë, duke mos e vrarë shumë mendjen se tashmë jemi në sezonin verore dhe mbajtja e linjave të trupit është mëse e domosdoshme.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top