• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Agnesa thërret vajzat e bukura për “Miss Albania 20010”

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Agnesa Vuthaj përmes faqes së saj në facebook u bën thirrje të gjitha vajzave të bukura që të marrin pjesë në spektaklin "Miss Albania 2010". Ky spektakël do të mbahet së shpejti dhe do të marrin pjesë edhe vajza nga Kosova. Kështu që Agnesa, si miss dhe si organizatore e spektakleve të tilla u bën thirrje atyre vajzave që dëshirojnë të marrin pjesë t’i shkruajnë në Fb, në iInbox -in e saj.
 
Top