• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Agron Llakaj për pushime në Greqi

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Zakonisht destinacinin e verës, humoristi Agron Llakaj e ka pasur në Turqi.


Ai dhe familja e tij do të shkojnë dy javët e para të gushtit në Kalkidiki, një plazh i bukur pranë Selanikut në Greqi.

Prenotimet janë mbyllur me kohe, kështu që familja pret vetëm datën e nisjes.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top