• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Aguilera kërkon suksesin në kinema

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer


Pas deshtimit me albumin “Bionic”, Christina Aguilera tenton të rifitojë pozitën ne kinema me filmin “Berlusque”.

Ky film flet për historinë e një vajze që le provincën për të jetuar në Los Angeles. Ajo nis jetën në një klub nate ku duhet të përballet me rivalitetin e një femre tjetër të interpretuar nga Cher.

“Historia më tërhoqi menjëherë pasi rrëfen vuajtjet e një vajze që është e detyruar të rritet vetëm. Ideja e klubit berlusque më ka tërhequr gjithmonë”, rrëfen Aguilera për “Today”. Më tej ajo shton se Cher është një profesioniste e madhe dhe e ka ndihmuar shumë të përshtatet me rolin e protagonistes Antin.
 
Top