• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Aguilera vishet seksi për të kënaqur veten

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113

Christina Aguilera nuk bëhet seksi për meshkujt e botës. Këngëtarja, e cila është e martuar me jordan Bratman thotë se ajo e bën këtë për veten e saj.
“Mendoj se seksualiteti mund të jenë shumë fuqizues. Mendoj se meshkujt pëlqejnë të mendojnë se ata e posedojnë seksualitetin tuaj, andaj nëse një femër e përfaqëson veten në një mënyrë seksuale, njerëzit mendojnë, ‘Oh, duhet të jetë për ndonjë mashkull’. Nëse dua të jem seksi, është për respekt dhe kënaqësi timen! Kjo është sepse më pëlqen të them se ndonjëherë joshem nga femrat. E respektoj feminizmin dhe bukurinë”, ka thënë Aguilera
 
Top