• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Aida Ndoci pickohet nga gjarpri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aida Ndoci, këngëtarja nga Durrësi që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, gjatë xhirimeve të klipit të saj “Ah, ah… ti”, në Shkup është pickuar nga gjarpri, që e kishte marrë si figurant në klipin e saj të ri.


Ka vendosur gjarprin në qafë, ai e ka pickuar poshtë krahut.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top