• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

"Air Albania Stadium"

drague

V.I.P
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
33,098
Pikët
113
Kto jane me keq se militantet e sales
Nuk bote Shijak Stadion? -qesh-
 

Juno

X-file
Anëtar
Oct 11, 2018
Postime
4,920
Pikët
113
Vendndodhja
Space
Si nuk e beme nje pune tamam ne shqiptaret!

Te shpenzosh per se dyti i thone kesaj gjeje.
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
7,630
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
E paskan kafshu edhe nje cope tjeter te parkut per ndertime. Duket kantieri i hapur ne krah te ish Sheratonit.Nuk paska fund babezia
 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
15,012
Pikët
113
E paskan kafshu edhe nje cope tjeter te parkut per ndertime. Duket kantieri i hapur ne krah te ish Sheratonit.Nuk paska fund babezia
Dale se ka akoma vend aty.

Andej mbas sheratonit e kane ngrene parkun. Tek garda matane korpusit gjithashtu ka plane degjova. Sofra e ariut po ashtu. Prite dhe Rognerin.
Liqenit po i shteron uji. 🧐
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
6,613
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
E paskan kafshu edhe nje cope tjeter te parkut per ndertime. Duket kantieri i hapur ne krah te ish Sheratonit.Nuk paska fund babezia
Kur isha ne Shqipri vura re qe jo vetem aty po kafshohet parku i liqenit ( e vetmja mushkeri e Tiranes ) poor edhe nga krahu tjeter perball ekonomikut po betonizohet. Kjo eshte masaker, jo krim.
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
7,630
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Dale se ka akoma vend aty.

Andej mbas sheratonit e kane ngrene parkun. Tek garda matane korpusit gjithashtu ka plane degjova. Sofra e ariut po ashtu. Prite dhe Rognerin.
Liqenit po i shteron uji. 🧐
Nuk paska fund. Beton kudo.Trafiku eshte tmerr i vertete. Parkime nuk ka. Nuk e mar vesh se si vazhdohet keshtu
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
7,630
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Kur isha ne Shqipri vura re qe jo vetem aty po kafshohet parku i liqenit ( e vetmja mushkeri e Tiranes ) poor edhe nga krahu tjeter perball ekonomikut po betonizohet. Kjo eshte masaker, jo krim.
lali Eri,kryeministri i ardhshem i Shqiperise. Komplet legen pa shtylle kurrizore. Zar i Rames
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
6,613
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Nuk paska fund. Beton kudo.Trafiku eshte tmerr i vertete. Parkime nuk ka. Nuk e mar vesh se si vazhdohet keshtu
Parkime nuk ka sepse eshte ber strategjia e mirmenduar nga bashkia qe cdo parkim te behet me pagese. Jane miliarda leke vjetore qe xhirohen.
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
7,630
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Mire qe grabisin e na vjedhin cdo resurs, po pse shkatrrojne sikur te jene grek apo serb?!
Aty ku eshte Sheratoni ka qene fusha e hedhjes se cekicit dhe shtizes,ishte vend per stervitje rrethuar nga pemet. tek ato ndertimet anash kane qene pisha kryesisht dhe kur ishim te vegjel shkonim mblidhnim fara pishe. Nje here dikush kishte ndezur nje zjarr. Ne ishin te shkujdesur si femije dhe nuk beme asgje. Nje ushtar qe kalonte aty rastesisht filloje te shuaje zjarrin dhe na thirri edhe neve ta ndihmonim. Shyqyr ishte zjarr i vogel dhe per pak minuta u fik. Aty fillova te ndergjegjesohem. Ishim kalamaj nga 6 deri 12 vjecare
 
Top