• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Akon lë punën

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ylli i muzikës R&B, Akon, ka braktisur punën në një radio londineze pas një programi të vetëm.


Javë më parë, këngëtari i hitit “Smack That” nënshkroi që të udhëhiqte një program dyorësh çdo të diele në radion Capital FM.

Këngëtari arriti të debutonte në emisionin e parë më 13 shkurt, mirëpo dështoi të ishte i pranishëm në javën që shkoi (më 20 shkurt), ndërsa shefat e radiostacionit kanë thënë për Guardian Online se Akon nuk do të kthehet më si pasojë e angazhimeve të tij të shumta rreth realizimit të albumit të ri.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top