• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 16

  Viking

  ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝ From *𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
  • Postime
   14,937
  • Rezultati i reagimit
   3,600
  • Pikët
   113
 • 5

  Hello Kitty

  ❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
  • Postime
   10,542
  • Rezultati i reagimit
   925
  • Pikët
   113
 • 3

  Alb

  Anëtar i ri From Tirane
  • Postime
   229
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 2

  drague

  me pushime
  • Postime
   26,078
  • Rezultati i reagimit
   2,376
  • Pikët
   113
 • 2

  Elsa

  Anëtar i ri From angli
  • Postime
   68
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • 1

  Meri

  .
  • Postime
   13,313
  • Rezultati i reagimit
   2,051
  • Pikët
   113
 • 1

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   22,812
  • Rezultati i reagimit
   5,308
  • Pikët
   113
 • 1

  BlueRose

  Audere semper
  • Postime
   6,253
  • Rezultati i reagimit
   725
  • Pikët
   113
 • 1

  Zana

  🇦🇱 e....Thjeshte 🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   34,139
  • Rezultati i reagimit
   5,889
  • Pikët
   113
 • 1

  Jetmira

  Gata
  • Postime
   3,393
  • Rezultati i reagimit
   753
  • Pikët
   113
 • 1

  Mesnatë

  Away From Germany
  • Postime
   1,039
  • Rezultati i reagimit
   24
  • Pikët
   38
 • Top