• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Akullore me qumësht gjiri

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

“Baby Gaga” është cmenduria e radhës në Londër. Akullorja e prodhuar nga qumështi natyror i gjirit të nënave, ka dalë në treg.
Lënda e parë është siguruar nga 15 nëna që iu përgjigjen pozitivisht një thirrjeje të lëshuar online nga Mumsnet.
“Se di, cfarë tjetër mund të jetë më shumë biologjike se kaq?”, deklaroi njëra prej nënave dhuruese të qumështit për prodhimin e akullores speciale.
Akullorja përvec qumështit të gjirit përbëhet edhe nga vanilje dhe esenca limoni.
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Akullore me qumësht gjiri

Kjo akullorja është për të vegjël apo për të rritur?

Sa para paska ecur Londra!
.
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: Akullore me qumësht gjiri

me mir ta kishim pir qumshin ke burimi hahahaha
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Akullore me qumësht gjiri

Kam pershtypjen se esht per kalamaj! :eek:
Ashtu duhet të jetë, se dhe akullorja emrin e paska Bebi Gaga (fëmijë Gaga).

Nuk besoj se do të kenë sukses me këtë akullore. Nuk mund të grumbullojnë dot aq shumë qumësht për nevojat e industrisë.
 

Kryqi

Kristianizues
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
66
Pikët
0
Vendndodhja
Moske
Përgjigje e: Akullore me qumësht gjiri

Po te jete ndonje zezake qe jep qumesht, nderron ngjyre te hash akullore?
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Akullore me qumësht gjiri

Po ndërroi ngjyrë, beson se ndërron edhe shije.

Akullorja me vanilje ka tjetër shije nga ajo me çokollatë.
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Akullore me qumësht gjiri

BATO djali mendoi , behesh zezak nese qumshtin e japin zezaket haha
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Akullore me qumësht gjiri

He me he ti se qumesht eshte...:p
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,106
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Akullore me qumësht gjiri

Baahhhhh....qumeshti i gjirit ta shpif ...po ndoshta me gjerat kimike nuk
ka shijen tamam te tij....
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Akullore me qumësht gjiri

Po mire, po kush i moli keto mamat?!

A ka noji ven pune ke kjo firma qe prodho nga keto akulloret??
:D

Ps. Qumshi lopeve osht i kontrollum nga bakterjet dhe viruset... Mua po te me fusnin n'pune si mjeles qumshin do e mlidhja po akulloren nuk do e lepija.
hahahaha
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Akullore me qumësht gjiri

Pak absurd,po cka nuk ndodh ne kete bote.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Akullore me qumësht gjiri

lol dhadshajshjdhsajd e paske kullu mire tamlin ti :p
 
Top