• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Al Pacino në rolin e “Doktor vdekjes”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Më 25 prill Al Pacino mbush 70 vjeç dhe nuk ka ndërmend të dalë në pension apo t’i dedikohet filmave më pak impenjativë.


I lindur në Harlem nga prindër siçilianë, Alfredo James Pacino, do të debutojë nesër në HBO në “You don’t know Jack” me Susan Sarandon, i drejtuar nga Barry Levinstone.

Filmi tregon jetën e Jack Kevorkian, i njohur si “Doktor vdekja”, i cili gjatë aktivitetit të tij ka ndihmuar në vetëvrasjen e më shumë se 130 të sëmurëve dhe i dënuar me 25 vjet burg në 1999-ën.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top