• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Albërie Hadërgjonaj në një tjetër version

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Albërien
e kemi parë gjithmonë të rregulluar dhe të stiluar për merak kur del në skenë apo kur është e pranishme në ndonjë aktivitet ku janë të ftuar VIP-at. Por si në këtë foto jo. Ky moment është shkëputur nga përgatitjet e këngëtares në dhomat e grimit.

Grimierja po punon me imazhin e saj, duke i kuruar një fytyre me estetikë të kënaqshme, ndërsa komunikimi mes tyre është thuajse 0 në këto momente, pasi që puna të bëhet mirë, grimierja ka preferuar të mos komunikojë apo të mos flaës shumë, por të dëgjojë muzikë duke u frymëzuar kështu edhe më shumë.

Një grim të lehtë por të punuar mirë, duket se ka Albëria, ndërsa meraku më i madh i saj janë sytë, që këta të fundit të fokusohen sa më mirë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top