• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Albërie: Mentorin e ka ndryshuar burgu

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
E kush nuk e mban mend hitin e saj të padisku tueshëm “Lozonjarja”, përmes të cilit bëri për vete me mijëra fansa kudo në trojet shqiptare. E preku suk sesin që në moshë fare të re dhe siç duket, një tjetër sukses po aq i madh e pret së shpejti.


Fjala është për albumin e saj më të ri me titull “Malli im”, që do të shoqërohet edhe nga dy klipe fantastike. Por, Albëria këtë sukses nuk e ka provuar vetëm në skenë, ajo është mbi të gjitha një bashkëshorte dhe nënë shumë e përkushtuar.

Në një intervistë dhënë për “Bluetooth” ajo tregoi se edhe Mentori pas viteve të burgut për drpgë, sot është njeri tjetër, një familjar I vërtetë. “Mentori ka ndryshuar pak. Më parë ka qenë më shumë i dhënë pas shoqërisë, ndërsa tani kohën më të madhe na e dedikon neve dhe kjo më bën të ndjehem shumë mirë.

Unë nuk jam kundra shoqërisë, pasi pa shoqëri nuk mundemi të jetojmë as unë e as ai, por familja meriton gjithmonë vendin e parë. Besoj kështu duhet të jetë, apo jo?” Albëri Hadërgjonaj është dhe nënë e dy vajzave të rritura, por pavarësisht kësaj ajo është më në formë se kurrë./balkanweb/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top