• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Alban Skënderaj, sërish më i miri

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113


Tashëm këngëtari Alban Skenderaj, është bërë pjesë e pandashme e Videofestit, po ashtu edhe pjesë pandashme edhe çmimeve. Albani është fitues i tre çmimeve, videospoti më i mirë në konkurrencën e meshkujve, kamera më e mirë me këngën “This Is Your Day”. Ndërsa çmimin e tretë e ndau me të dashurën, Miriam Cani, dueti “Let me die with you”, çmimin e publikut bazuar në klikimet në rrjetin e videove, Youtube. Ndërsa me humor këngëtari i dërgoi një lutje jurisë “mos më votoni më në kategorinë e meshkujve më të mirë. Po përfitoj edhe pak sa jam i ri me këtë çmim”, ndërkaq i dërgoj një “Të dua” të madhe Miriamit.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Alban Skënderaj, sërish më i miri

I paska thon "Te dua" spo kuptoj gjo lol ishalla momentale vertet se ishin alamet cifti :)
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Alban Skënderaj, sërish më i miri

Ndërsa çmimin e tretë e ndau me të dashurën, Miriam Cani, dueti “Let me die with you”, çmimin e publikut bazuar në klikimet në rrjetin e videove, Youtube.
Nuk thot u ndanë, por e ndau çmimin me të dashurën e tij...!

Po përfitoj edhe pak sa jam i ri me këtë çmim”, ndërkaq i dërgoj një “Të dua” të madhe Miriamit.
Po kjo fraza në kllapa çfarë ju bën të kuptoni? Ai ja ka shprehur dashurin dhe kur tërhoqi çmimin :D Ajo "Të dua" ju dërgua nga larg, pasi Albani është në Shqipëri dhe Miriami po merret me një projkt të grupit të saj "Preluders" në Gjermani.
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Alban Skënderaj, sërish më i miri

looooooool ahhahahhahahahhahahahahha sorry atehere :p se kisha harru dhe me i uru fejesen trashigohen e me nje beb :p
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Alban Skënderaj, sërish më i miri

Aha e mir mo nteme qekemi ne paska qen momentale lol shyqyr se me erdhi keq :)
Në çfarë teme ishe ti? Ku ai nuk është ndarë për asnjë moment, thjesht ka qënë i angazhuar në Shqipëri, ishte pjesë e juris së Top Fest 7, ishte organizator i turit "Due popoli, un Mare, un' Amicizia" po ashtu dhe në në konkurim për çmime të ndryshme. Ndërsa Miriam Cani, është bashkuar me dy nga 4 ish shoqet e grupit dhe duan të nxjerrin një këngë.

Albani dhe Miriami kan 1 vitë e gjysëm që jetojn në Gjermani. Ku të dy kan pasur sukses të madh. Albania fitoj të drejtën të bëj këngën e Formula 1 në DE po ashtu Miriami të ribashkohet me shoqet e grupit "Preluders".

Kaq për sot, kur të më vijn korenspondeca të tjera do t'iu vë në dijeni.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Alban Skënderaj, sërish më i miri

Në çfarë teme ishe ti? Ku ai nuk është ndarë për asnjë moment, thjesht ka qënë i angazhuar në Shqipëri, ishte pjesë e juris së Top Fest 7, ishte organizator i turit "Due popoli, un Mare, un' Amicizia" po ashtu dhe në në konkurim për çmime të ndryshme. Ndërsa Miriam Cani, është bashkuar me dy nga 4 ish shoqet e grupit dhe duan të nxjerrin një këngë.

Albani dhe Miriami kan 1 vitë e gjysëm që jetojn në Gjermani. Ku të dy kan pasur sukses të madh. Albania fitoj të drejtën të bëj këngën e Formula 1 në DE po ashtu Miriami të ribashkohet me shoqet e grupit "Preluders".

Kaq për sot, kur të më vijn korenspondeca të tjera do t'iu vë në dijeni.
Po te thashe me lart ore Shyqyr qe e paskam kuptuar gabim lol Gjithsesi `thankyou` per infot e nese do kesh te tjera info na informo :)
 
Top