• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Albana Osmani, operacion plastik gjoksit

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaTiranë, 29 shtator - Duket se dobësia e këtyre muajve të fundit, falë kujdesit të madh në të ngrënë dhe stërvitjes së vazhdueshme, duke e çuar Albanën në peshën 50 kg për një gjatësi 1.78 cm, ka pasur edhe anët e saj negative. Edhe pse Albana shprehet shumë e kënaqur me format e saj të reja dhe peshën që ka, ka pasur vetëm një pjesë të trupit tek e cila dobësimi nuk ka ndikuar edhe aq mirë. Dhe kjo pjesë ka qenë gjoksi! Prandaj nuk është menduar dy herë përpara se t’i drejtohet kirurgut plastik për një ndërhyrje, e cila ia ka rritur gjoksin me disa numra, por pa ekzagjeruar. Ky informacion ka ardhur nga vetë kolegët dhe miqtë e saj. Ata thonë që Albana ndihet mjaft e kënaqur me pamjen dhe mbi të gjitha, gjoksin e saj të ri. Nuk e dimë nëse Albana do ta pranojë faktin që ka bërë një ndërhyrje, apo edhe ajo si pjesa më e madhe e personazheve publikë do të mohojë atë që është evidente për të gjithë, shkruan Bluetooth.
 
Top