• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Albana pozon më rroba banjo

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Albana Osmani, ka rënë gjithashtu pre e joshjes për të pozuar më rroba banjo. Në këtë foto që sjellim sot në \”Bluetooth\”, Albana shfaqet më në formë se kurrë.


Me linjat e trupit të përsosura, me rroba banjot e sezonit, nën takat e larta të sandaleve, Albana pozon tërë sharm përpara aparatit.

Suplementi gjen rastin ta përgëzojë vajzën e ekranit, për këtë paraqitje të fundit, që do të mbetet gjatë në vëmendjen e njerëzve.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top