• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Albani dhe surpriza e kesaj vere

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pasi ka triumfuar në tri kategori shumë të rëndësishme në festivalin “Videofest” në Kosovë, këngëtari i talentuar shqiptar, Alban Skënderaj është duke u përgatitur seriozisht për t’i ribefasuar të gjithë fansat e tij gjatë kësaj ver
e…

I frymëzuar nga vlerësimet e shumta që ka marrë këto kohët e fundit, Albani është duke punuar fort, pasi e ndjen si detyrë që të sjellë sërish materiale të mira muzikore për të kënaqur veshin e të gjithë dëgjuesve të tij, dhe për t’i falenderuar në njëfarë mënyrë për të gjithë mbështetjen dhe suportin që i kanë ofruar gjatë këtyre viteve karrierë.

Me sa kemi zbuluar, Skënderaj është duke punuar për realizimin e albumit të tij më të fundit, prej të cilit pritet gjithashtu një rekord shitjesh, ndërkaq ai është duke menduar dhe për realizimin e klipit që do të shoqërojë këtë album.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top