• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Albanian village fights against Yugoslav Army

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Tropoja ne lufte sepse shteti shqiptar ishte duke vjedhur dhe ate pak gje qe i kishte ngelur shqiptareve e skishte kohe as te mbronte popullaten e vet

http://www.youtube.com/watch?v=Ff-byr-3gkA&feature=related
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Albanian village fights against Yugoslav Army

Kukes 1999 Albania Bombardimet

 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Albanian village fights against Yugoslav Army

Mua me del qe e kane fshire nga facebook,si dhe paraqitesi ka ndryshuar menyren e shfaqjes????
klikoje siper fotos dhe te hapet video
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Albanian village fights against Yugoslav Army

https://www.youtube.com/watch?v=yqevRfwx4MM
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Albanian village fights against Yugoslav Army

https://www.youtube.com/watch?v=RW7ADRtacis
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,912
Pikët
113
Përgjigje e: Albanian village fights against Yugoslav Army

klikoje siper fotos dhe te hapet video
Klikova une por doli....
Dieses Video wurde entweder aus Facebook gelöscht oder ist aufgrund von Privateinstellungen nicht sichtbar.
Nejse....i pashe dy te tjerat me poshte.
Pyetja dhe pergjigja ime: nuk e di se si do te veprohej n.q-se serbiq do ta provonin te hynin ne Shqiperine e dulles.
Enigme per mua.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Albanian village fights against Yugoslav Army

https://www.youtube.com/watch?v=5EdjQlXCByo

Baces me qeleshe as i ka ber syri terr ne moment qe kan bombarduar
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Albanian village fights against Yugoslav Army

Si shpjegohet që nuk u vra asnjë ushtarë Serb.?! Nejse, nëse Shqiptarët do të ishin të armatosur rënd, sigurisht që do të ishin të frikshëm në rajon. Nuk jemi aq të paqshëm sa hiqemi. Nëse do të kishim një udhëheqës tip Putin dhe armatime, do të kishim filluar pretendimet territoriale.... E sigurtë kjo.
 
Top