• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Albanie le Pays des Aigles (1ére Partie)

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=CqLJ6mCpj50"]YouTube- Albanie le Pays des Aigles (1ére Partie)

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=qipYV9ig6uc"]YouTube- Albanie le Pays des Aigles (2éme Partie)

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=EsxXOCEowEQ"]YouTube- Albanie le Pays des Aigles (3éme Partie)

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=ZUu2XInGPCQ"]YouTube- Albanie le Pays des Aigles (4éme Partie)

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=nUoW6Vx7bwE"]YouTube- Albanie le Pays des Aigles (5éme Partie)

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=l03OCAmesXw"]YouTube- Albanie le Pays des Aigles (6éme Partie)

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=5Xkp2UVzhl0"]YouTube- Albanie le Pays des Aigles (7éme Partie)
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Albanie le Pays des Aigles (1ére Partie)

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=-MNqTBqwPY0"]YouTube- Albanie le Pays des Aigles (8éme Partie)

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=OtpsVoeva8U"]YouTube- Albanie le Pays des Aigles (9éme Partie et FIN)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,873
Pikët
113
Përgjigje e: Albanie le Pays des Aigles (1ére Partie)

Bukur,mbase shqiptaret ne Itali kane Video nga Youtube.com ose ne ne Gjermani:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=C97M6JxMkXI"]YouTube- Made in Germany | Deutsche Investoren in Albanien
na ja...
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Albanie le Pays des Aigles (1ére Partie)

Nice SystemA eshte llogjike qe kane video hidhi ti shofim ..mua me bene pershtypje me shum komentet e lena ..
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,873
Pikët
113
Përgjigje e: Albanie le Pays des Aigles (1ére Partie)

Nice SystemA eshte llogjike qe kane video hidhi ti shofim ..mua me bene pershtypje me shum komentet e lena ..
Si bamires kishte vajtur...
restin e ke kuptuar me kohe.
Vuala.
 
Top