• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Albioni!

Status
Temë e mbyllur.

AC Milan Shqip

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2011
Postime
1
Pikët
0
Qkemi, jam Albion Kryeziu nga Prizreni. Jam 12 vjeqar dhe jam fans i madh i AC Milanit. Shpresoj të kalojmë mirë
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Albioni!

Mire se na erdhe kalofsh bukur mes nesh
edhe une jam fans i madh i MAN UTD ekipes me te mire ne bote:d
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Albioni!

Albion ti qenke 12 vjeqar une jam Tifoz i Man Utd me shume se 17 vite loool
 
Status
Temë e mbyllur.
Top