• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Alexandre Pato 800 mijë euro për ish-bashkëshorten

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Alexandre Pato duhet t’i dorëzojë aktores braziliane Sthefany Brito një cek vjetor të barabartë me 20 perqind të të ardhurave të tij vjetore.


Në total nga shuma që zotëron aktualisht futbollisti 23-vjecar, ish-bashkëshortes duhet t’i japë në vit rreth 800 mijë euro.

Vendimi është dhënë nga gjykata, ndërsa pritet që futbollisti ta apelojë atë.

Avokatësi mbrojtës i futbollistit e quan vendimin absurd, pasi martesa e ciftit zgjati pak, nga lidhja nuk pati fëmijë dhe Sthefany nuk është një person që ndodhet në vështirësi fizike apo mendore për të mbajtur veten e saj.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top