• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

?Ali G” do të luajë rolin e Freddie Mercury

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aktori i “Ali G” dhe “Borat”, Sacha Baron Cohen do të luajë rolin e Freddie Mercury në një film për “Queen”.
Lajmin e ka bërë të ditur ish kitaristi i bandës legjendë të rokut, Brian May për BBC.

“Do të jetë Sacha Baron Cohen, një lajm që do të jetë shokues për shumë njerëz, por ai ka shumë kohë që flet me ne për këtë rol”, thotë May në “HARDtalk show”.

“Skenari është duke u shkruar nga Peter Morgan”, shtoi ai.

Filmi që do të fokusohet për periudhën e Live Aid në 1985, do të fillojë regjistrimin vitin e tjetër.

“Baron Cohen ka qenë pjesë e këtij projekti që kuForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top