• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Alicia Keys do të adoptoje një fëmije Afrikan

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Alicia Keys, është duke shqyrtuar adoptimin e një fëmije ne Afrikë në një të ardhme të afërt, pas një numër udhëtimesh humanitare në ‘kontinentin e zi’.


Këngëtarja është duke pritur fëmijën e saj të parë me Swizz Beatz, ndërsa po shqyrton mundësi për një fëmijë shoqërues.

“Adoptimi i fëmijës definitivisht nuk është në dyshim. Do të doja t’i shikoja mënyrat më të mira në dobi timen”, theksoi ajo për Daily Mirror.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top