• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Allen tallet me ‘penisin’ e Lady Gaga

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Lily Allen raportohet se ka bërë shaka rreth thashethemeve se Lady GaGa është hermafrodite.
Këngëtarja britanike ishte duke performuar në Big Chill kur është tallur me këngëtaren amerikane, shkruan The Mirror.

“Dikush ka hedhur me patate në mua. Kjo do të thotë, ‘Më trego penisin tënd’. Ata duhet të më kenë përzier me Lady GaGa”, ka thënë Allen para 30,000 personave në publik.

Por shakaja duket ka zemëruar turmën, duke shtyrë Allen të shtojë, “Vetëm bëj shaka – E dua atë”.
 
Top